Szukaj ogloszenia
Gatunek:
Region:
Logowanie
Pestka - przyjazna, delikatna sunia szuka domu! - Wrocław

Dane podstawowe:
Psy
Województwo:
dolnośląskie
Miasto:

Wrocław
Dane kontaktowe:
tel.:
607606125
Pozostałe dane:
Cena:
1zł
Dodano:
1. maj 2020r.
Autor:
Gość
zobacz inne ogłoszenia tego użytkownika »
Aby znaleźć inne ogłoszenia z Twojej okolicy, kliknij na nazwę miasta lub województwa.
Opis
Pestka 8211 to starsza około 11 letnia sunia z ogromnym bagażem okrutnych doświadczeń w kontakcie z człowiekiem.
Jej życie jak życie każdego psa - przyjaciela człowieka powinno być wypełnione miłością, zabawą i szczęściem. Pestce odebrano prawo do bezpiecznego życia. Odebrano też jej prawo do bycia szczęśliwą.
Pestka najprawdopodobniej nie mieszkała wcześniej w domu. Możemy jedynie zgadywać przez ile zim była narażona była na okrutny mróz, rzęsisty deszcz, słoneczny skwar, a przede wszystkim na szalone zapędy jej pana, który najprawdopodobniej ją bił.

Pestka sama musiała sobie radzić z wszech otaczającym ją ludzkim okrucieństwem. Sama musiała znaleźć sposób na to aby przeżyć, aby nie dać się zakatować.

Pestka wraz ze swoimi dziećmi znalazła się z dnia na dzień w miejscu zwanych schroniskiem, gdzie wszech obecny zapach bezdomności dla wielu psów to jak wyrok śmierci ponieważ nie potrafią sobie poradzić ani z betonowymi celami, ani z kratami ani z walką o kawałek własnego miejsca we wspólnej celi.
W schronisku Pestka została zdominowana nawet przez mniejsze od niej psy. Poddała się losowi i gdy zdiagnozowano u niej nowotwór to tak jakby dostała od losu bilet w jedną stronę, w stronę tęczowego mostu.

W tym pełnym okrucieństwa do tej pory życiu nagle pojawiło się 8216słonce8217 w postaci osób, którym los tej skrzywdzonej suni nie był obcy. Dostała szanse, o której marzy każdy pies. Została wyciągnięta ze schroniska i umieszczona w hoteliku dla zwierząt gdzie otoczona miłością i opieką z prawdziwego zdarzenia wraca do normalnego życia. Powtórne badania wykazały, że diagnoza o nowotworze była wydana pochopnie, a sunia cierpi na dolegliwości związane z fatalnymi warunkami w jakich spędziła swoje życie. Ma zwyrodnienie stawów, wygięty kręgosłup i dużą nadwagę ponieważ była karmiona resztkami z 8216pańskiego stołu8217 które jej nie służyły.

Pestka w hoteliku pokazała nam swoje drugie oblicze. Pokazała jak bardzo potrzebuje człowieka, jak bardzo potrzebuje jego miłości i jego ciepła. Pokazała, że potrafi zaufać, ale na to zaufanie człowiek musi 8222zapracować8221 całym sobą.
Dzisiaj w dowód tego zaufania potrafi się uśmiechnąć i dać buziaka. Potrafi podejść i się przytulić. To efekt długotrwałej pracy i nie oznacza to, że nowy opiekun nie będzie musiał podjąć z Pestką pracę od podstaw.
Pestka potrzebuje opiekuna wyposażonego w wielkie serce i ogromną ilość miłości, ale ta miłość musi być nie tylko wielka, ale przede wszystkim mądra bo tylko mądra miłość przyniesie efekty współpracy tego psa z człowiekiem. Mądra miłość da czas temu skrzywdzonemu psiakowi aby zaufał swojemu nowemu opiekunowi. Urodzona jedynaczka.
Zapytacie czy warto??? Odpowiemy warto!!!! Bo nie ma w życiu nic piękniejszego jak podarować drugiej istocie nowe życie.
Ten pies pokazał już nam ile cierpień może znieść psie serce, teraz kolej na człowieka aby pokazać temu psu ile miłości mieści się w ludzkim sercu.

Prosimy zawołaj ją, przygarnij, zaproś do Twojego życia. Ona za Tobą pójdzie, ona ci zaufa bo pies to jedyna żywa istota na tym świecie, która wierzy że człowiek jest jego przeznaczeniem!!!!
UWAGA PESTKA PRZEBYWA W HOTELIKU W LESZNIE

Zainteresowanych pokochania Pestkę prośba o kontakt z Maria 607-606-125

Filmy
Formularz kontaktowy
Dźwięki kota
Dodaj ogłoseznie koty, dodaj ogłoszenie psy

Kategorie
Koty
   Balijski
   Burmański
   Turecki Van
   Amerykański Curl
   Zwisłouchy
   Bengalski
   Norweski leśny
   Bengalski
   Kartuz
   Somalijski
   Rosyjski Niebieski
   Maine Coon
   Inny
   Norweski Leśny
   Syberyjski
   Syjamski
   Brytyjski Krótkowłosy
   Ragdoll
   Pers
Psy
   Labrador
   Nowofundland
   West Highland White Terrier
   American Staffordshire Terrier
   Buldog Angielski
   Chiński Grzywacz
   Siberian Husky
   Beagle
   Doberman
   Owczarek Niemiecki
   Bernardyn
   Jamnik
   Mops
   Golden Retriever
   Buldog Francuski
   York (Yorkshire Terrier)
   Inny
   Chihuahua
   Shih Tzu
   Pudel Miniaturowy
   Cavalier King Charles Spaniel
   Sznaucer Miniaturowy
   Cocker Spaniel
   Bokser
   Rottweiler
   Dog Niemiecki
Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Koty nie mają obojczyka. Ten "brak" sprawia, że mogą wciskać się we wszystkie szczeliny, przez które może przejść ich głowa. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
jeszcze jedna kurtka)
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
28 użytkowników online